У Далівському університеті триває семінар з моделювання та управління соціально-економічними процесами

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля продовжує роботу науково-практичний семінар «Моделювання та управління соціально-економічними процесами». Чергове засідання семінару відбудеться у вівторок, 27 травня. З доповіддю на тему «Глобалізація: спроба соціального прогнозу», виступить завідувач кафедри соціології СНУ ім. В.Даля, доктор соціологічних наук, професор Борис Нагорний. Головна мета семінару – ознайомлення широкого загалу з науковими досягненнями в моделюванні, передбаченні та управлінні процесами в соціально-економічних системах, розвиток міждисциплінарних підходів до такого моделювання, запровадження наукових доробок у практику аналізу та управління цими системами. До участі у роботі семінару запрошуються викладачі, студенти, науковці як СНУ ім. В.Даля, так і інших навчальних закладів, і просто всі бажаючі. Робота семінару буде проходити в мультимедійній аудиторії 33А головного аудиторного корпусу. Початок роботи семінару о 14 годині 15 хвилин.