У Далівському університеті відбулась передноворічна зустріч членів Клубу «Інтелігент»

Днями відбулося засідання членів Клубу «Інтелігент» при Науково-дослідному інституті духовного розвитку людини Східноукраїнского національного університету імені Володимира Даля. В програмі засідання Клубу були гармонійно поєднані культурна, мистецька, наукова, освітня, виховна, просвітницька та патріотична складові.

На засіданні були присутні Президент Клубу Тихонов Дмитро Вікторович, віце-президенти професор Галина Шевченко, Заслужений діяч культури України Василь Яровий. А також члени Ради Клубу: професор Наталія Свірідова, к.п.н. Олексій Омельченко, художник Федір Стегереску, поважні гості – Народна артистка України Віра Андріяненко, професор Євген Ахромкін, професор Володимир Червонецький, к.п.н. Едуард Міквабія, к.п.н. Володимир Краснопольський, к.п.н. Ольга Крсек, студенти університету та викладачі філологічного факультету.

Клуб прагне до розширення своїх знайомств із творчими людьми. Тому передноворічну зустріч почали незвичайно. Зі святковою концертною привітальною програмою до членів Клубу завітав Народний ансамбль української пісні «Червона калина».

В блоці опрацювання перспективної роботи клубу на наступний рік була запропонована ініціатива про створення Благодійного Фонду з робочою назвою «Духовний ренесанс» (автор пропозиції – професор Шевченко Г.П.), який потрібен для створення можливостей щодо підтримки активної діяльності Клубу, творчих ініціатив, мистецьких проектів, програм гуманітарної, культуної і туристичної привабливості,  спрямованих на перспективу і розвиток Луганщіни і громади загалом.

«Інтелігентні люди – інтелігентне місто. Інтелігентне місто – інтелігентна країна» – під таким девізом традиційно розпочинаються засідання Клубу «Інтелігент», що дає сили для своєї подальшої|дальшої| діяльності.

Підготувала: Альона Ізваріна