У Далівському університеті відбулася спартакіада серед викладачів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулися традиційні щорічні змагання серед працівників трудового колективу університету. „Бадьорість та здоров’я” – під таким девізом змагалися далівці за перемогу у різних видах спорту. Змагання відбулися з футболу, баскетболу, тенісу, а також з шахів та волейболу. Учасників спартакіади привітав ректор університету професор Олександр Голубенко. „Наші викладачі турбуються про своє здоров’я, займаються спортом і тому завжди так добре виглядають. Тим, що викладачі беруть участь у подібних змаганнях, вони подають відмінний приклад студентам, адже всім добре відома давня мудрість, що працює завжди: „Роби, як я!””, – відзначив професор Олександр Голубенко. Найпопулярнішими виявилися футбол та баскетбол. Саме в цих видах спорту у своїй більшості намагалися прийняти участь далевці. Для учасників спартакіади та їх дітей були організовані тренувальні заняття з аеробіки та атлетичної гімнастики. „Головним завданням ми ставимо не стільки самі змагання, скільки зустріч та спілкування трудового колективу”, – сказав голова правління спортивного клубу Олександр Ісаєнко. Переможці університетської спартакіади будуть змагатися в універсіаді професорсько-викладацького складу вузів області. У наступному році у Далівському університеті планується проведення змагань під девізом „Мама, тато, я – спортивна сім’я!”, де зможуть прийняти участь не лише викладачі та співробітники, а й члени їх родин.