У Далівському університеті відбулося свято аеробіки

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля в рамках фестивалю „Студентська весна” відбулося традиційне свято аеробіки. В показових виступах взяли участь більше 20 команд, які змагалися за звання кращих у п’ятьох номінаціях. Були представлені різноманітні стилі аеробіки та танцювальної майстерності, такі як: степ-аеробіка, спортивна аеробіка, а також базова і фанк-аеробіка. Крім того, глядачі побачили східні танці, кан-кан і багато іншого.У підсумку приз за «Самий оригінальний виступ» завоювала група факультету мовознавства, журналістики та соціології; «Сама стильна команда» – збірна економічного факультету, «Сама артистична команда» – збірна факультетів, яка представила «Східні танці». У номінації «Самий масовий і синхронний виступ» перемогла збірна факультетів з базовою композицією, а приз глядацьких симпатій одержала команда механічного факультету.Раніше на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фіт несу, який відбувся в Запоріжжі серед студентів, збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля посіла 2 місце в номінації «Фанк-аеробіка», випередивши команди з 32 вузів України.Наша довідка Ще у 1985 році СНУ імені В.Даля одним з перших в Україні і першим в області впровадив аеробіку (тоді ще ритмічну гімнастику) у навчальну програму. Основними ініціаторами і розроблювачами цієї навчальної програми стали ст. викладач кафедри фізвиховання, майстер спорту Валентина Авакова, ст. викладач кафедри фізвиховання Галина Санжарова та ст. викладач кафедри фізвиховання Галина Ходак.