У Далівському університеті відбувся ІІІ Міжнародний турнір з софтболу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ІІІ Міжнародний турнір з софтболу – Кубок пам’яті Володимира Шігалевського. «Для нас дуже важливо, що Міжнародні турніри з софтболу проходять у стінах саме нашого вузу. Хочеться, щоб ці ігри стали іскрою, яка дозволить запалитися студентам спортивним духом», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. У змаганнях взяли участь шість команд з України та Росії. За Луганську область змагалися легендарна «Ніка – СНУ», що є 13-кратним чемпіоном України в цьому виді спорту, та команда ветеранів софтболу України «All stars». Честь Донеччини відстоювала «Дончанка». А Московську область представили команди «Каліта» та «Каліта – 2». Протягом трьох днів команди-учасниці боролися за головний приз змагань. До фіналу потрапили «Ніка – СНУ» та московська команда «Каліта». Підсумком змагання двох лідерів стала перемога гостей з Росії. Нагадаємо, що саме Луганщина є батьківщиною софтболу в Україні. Родоначальником його вважається багаторічний керівник кафедри фізичного виховання Далівського університету, професор Володимир Шігалевьский. За десятки років своєї педагогічної діяльності він виховав 29 майстрів спорту та висококваліфікованих фахівців. І саме тому в назві турніру увічнене ім’я цієї видатної людини.