Print

У Далівському університеті відбувся конкурс закоханих пар «Ангели любові»

 

       У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля закохані студенти змагалися в загальноуніверситетському конкурсі закоханих пар «Ангели кохання». Конкурсанти висловлювали на сцені свої почуття і боролися за звання кращої закоханої пари. Одна з 16 пар зробила новий крок у своїх відносинах і побралася. 

14 лютого, найромантичніший день у році, актовий зал університету відкрив свої двері не лише студентам і гостям, але і закоханим парам, які наважилися показати присутнім свою любов.

На концерті був присутній ректорат, гості міста – Юрій Кирик, депутат Луганської міської ради, і, безумовно, вельмишановне журі у такому складі: голова журі, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Вищої школи України Валентин Рач; доктор педагогічних наук, професор Валентина Вакуленко; кандидат технічних наук, доцент Валентин Ремень; директор Луганського обласного Центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ірина Дьяченко; голова студентської профспілкової організації студентів університету Ілля Ніколаєнко.

Шоу складалося з двох етапів. Перший конкурс «Освідчення в коханні!» для пар був найважливішим виходом на сцену. Всі конкурсанти представили різні виступи. Припав до серця виступ пари № 12 факультету систем рейкових комунікацій – Марії Мірошникової і Тараса Шевченка, в якому закохані танцювали на тлі вишитого на білій тканині красивого замку. На сцену спускалися мильні бульбашки, які пускали янголи.

Друга пара – Тетяна Васильєва та Віталій Перетятько, студенти факультету математики та інформатики – приготувала виступ на військову тематику: шкільний бал, оголошення про початок війни, проводи на фронт, довге очікування і повернення улюбленого з довгоочікуваної розлуки.

Ну і, звичайно, не можна не згадати про закоханих, які вирішили зробити дуже важливий у їхньому житті крок – поєднати свої долі. Це пара № 3 – Вероніка Луговська та Іван Сироватко з факультету управління економікою. Після свого виступу молодий чоловік несподівано для дівчини підвів її до авансцени і зробив пропозицію руки і серця на очах у захоплених глядачів.

У другому етапі пари змагалися в конкурсі «Хореографічні таланти». Перша група пар студентів виконували танець «Танго», друга – «Рок-н-Рол» і третя – «Румба».

Закоханих також привітали солісти народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України», ансамбль бального танцю «Олімп і Я». Студенти факультету інноваційної економіки і кібернетики Олена Федечко та Євген Пух зі своєю історією кохання виконали музичну композицію на саксофонах «Love story».

«Журі було дуже важко визначити переможців, але в результаті ми прийшли до одного рішення, що судити про любов неможливо. Любов або дана, або її немає. І в кожного вона своя. Але є правила гри. Тому ми судили не любов, а гру», – сказав голова журі Валентин Рач. А потім оголосив переможців конкурсу. Перше місце посіла пара № 3 Вероніка Луговська та Іван Сироватко з факультету управління економікою; друге – пара № 5 Анна Колесніченко та Юрій Делеске з факультету масових комунікацій; третє – пара № 14 Юлія Дудник і Бахтіяр Вахідов, факультет інноваційної економіки та кібернетики.

 Підготувала: Альона Ізваріна