У Далівському університеті відбувся очікуваний етап щорічної універсіади

На кафедрі фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся черговий етап студентської універсіади серед факультетів. Змагання проходили з двох видів спорту: жим лежачі та гирьовий спорт.

В змаганні з жиму лежачі перше місце посіла команда факультету систем рейкових комунікацій, друге – команда факультету прикладної механіки і матеріалознавства, третє – команда факультету масових комунікацій. Всього учасників у цьому виді змагань було 68 чоловік в 10 вагових категоріях.

В змаганні з гирьового спорту брало участь 38 чоловік в 7 вагових категоріях. Перше місце завоював факультет прикладної механіки і матеріалознавства, друге – юридичний факультет, третє –  факультет масових комунікацій.

За одинадцятирічну історію проведення універсіади істотно змінився її масштаб. Вісім видів спорту, за якими проводиться універсіада, розподілені по двом навчальним семестрах. Вже пройшли: баскетбол, пауерліфтінг, гирьовий спорт, жим лежачі, настільний теніс та підтягування. Ще очікуються результати змагання з шахів. А у травні пройде марафон з кросу.

Змагання в рамках універсіади проходять протягом усього навчального року. У цьому році в універсіаді беруть участь дванадцять команд, сформованих самостійно факультетами. У кінці навчального року за кількістю виграних ігор за рік буде визначатися володар першого місця серед факультетів.

Підготувала: Альона Ізваріна