У Далівському університеті відбувся «Зірковий випуск» школи-ліцею № 24

В актовому залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся випускний бал «Зірковий випуск – 2012» Комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс середня освітня школа I-II ступенів – ліцей № 24».

Далівський університет вже протягом декількох років співпрацює в галузі забезпечення якості освіти зі школою-ліцеєм № 24. Тому не дивно, що в організації випускного балу також взяли безпосередню участь викладачі та студенти факультету природничих наук і міжнародного факультету.

Колишні старшокласники ознаменували свій новий етап у житті проходом по червоній доріжці в університет. Урочисте свято вручення атестатів розпочалося словами подяки у віршах і піснях за проведені шкільні роки вчителям. У свою чергу директор школи-ліцею Ірина Хайло порадила випускникам: «Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля є освітнім центром Луганщини. СНУ ім. В.Даля – один з небагатьох вузів України, який може пишатися практично майже повним переліком підготовки фахівців у всіх областях знань. І саме цей університет може стати для вас другою рідною домівкою!»

На святі випускників вітали багато почесних гостей. Начальник управління освіти Луганської міської ради Валентина Кияшко вручила Роману Жогову, Наталії Чаленко, Сірануйш Заргарян і Олександрі Легунцової золоті медалі та почесні грамоти.

«Шкільні роки – це найкращі роки в житті людини, – сказав у вітальному слові декан факультету природничих наук СНУ ім. В.Даля Сергій Кривоносов. – Школа не тільки дає знання й уміння, вона ще й формує ті якості, з якими кожен піде по життю далі». Сергій Дмитрович запропонував на плакаті «Випуск – 2012» закреслити другу літеру «и», щоб слово символізувало «Впуск – 2012» у Далівський університет.

На сцені актового залу виступали колективи художньої самодіяльності університету – «Олімп і Я», «Вольниця», а також гості – ансамбль бального танцю Луганського національного аграрного університету, заслужений артист України Сергій Чуйков та ансамбль грузинської недільної школи з запальним танцем. Свої вітання випускникам адресували і вчителі школи.

Педагогічний колектив школи-ліцею № 24, батьківський комітет і випускники висловили в подячному листі вдячність кафедрі «Прикладна фізика» СНУ ім. В.Даля за плідну співпрацю і допомогу в організації випускного балу.

Підготувала: Наталія Вергуненко