У Далівському університеті відкрилася виставка креативного фотомистецтва

14 лютого в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося відкриття фотовиставки «Глибина різкості». Автори робіт – студенти університету. Петро Свереняк і Денис Локтєв вчаться на четвертому курсі факультету комп’ютерних технологій, а Ольга Соловйова – на п’ятому курсі факультету управління. Хлопці самі виступили ініціаторами виставки, а реалізувати задумане їм допоміг профспілковий комітет студентів університету. «Ми хотіли показати всім свій погляд на світ. У своїх фотографіях ми прагнули передати своє розуміння добра й зла, чорного й білого. А наскільки цікаві наші ідеї, судити не нам, а глядачеві», – прокоментували свої фотороботи Петро Свереняк і Денис Локтєв. На виставці представлено близько 70 знімків. Подивитися своїми очима на фотографії студентів-далівців можна в другому корпусі університету на другому поверсі з 9.00 до 16.00. Протриває виставка два тижні.