У Далівському університеті відкрився оздоровчий сезон

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля стартувала програма підготовки до літньої оздоровчої кампанії студентів, співробітників та викладачів.

Щорічно профспілкові комітети студентів, співробітників та викладачів СНУ ім. В. Даля вирішують питання оздоровлення далівців. Цього року студенти зможуть відпочити в санаторіях і пансіонатах Криму. У першу чергу путівки будуть надавати студентам пільгових категорій: сиротам, інвалідам I – IV групи, “чорнобильцям”, молодим сім’ям. Для соціально незахищених категорій та профспілкового активу передбачена матеріальна допомога на здешевлення вартості путівки. Також планується безкоштовно оздоровити студентів-сиріт у Феодосійському відділенні Кримського факультету університету.

Студентів-далівців очікують пансіонати та санаторії Ялти, Алушти, селища Чорноморське, Феодосії та Коктебелю. Сезон буде відкрито з 4 липня по 30 серпня.

«Всього заброньовано 200 путівок, що в порівнянні з минулим роком майже вдвічі більше, – говорить Голова профкому студентів Ілля Ніколаєнко. – Зросла й вартість путівок. У 2010 році ціни були на 15-20% нижче. У вартість путівки входить проживання (7-8 днів), 2-х або 3-разове харчування, проїзд комфортабельним автобусом в обидва кінці і страховка».

Співробітники та викладачі університету вже відкрили літній оздоровчий сезон. До кінця серпня їм та членам їх сім’ї надана можливість відпочити в Євпаторії, Лівадії, Скадовську, Алушті, а також у Кирилівці та Бердянську на Азовському морі. Вже зараз вирушили на морське узбережжя близько 120 осіб. А в цілому за літо цією можливістю скористається близько 900 працівників ВНУ ім. В. Даля.

У санаторії-профілакторії Далівського університету в 2011 календарному році планується оздоровити 1200 осіб.

Підготувала Зоя Шаповалова