У Далівському університеті відкриється унікальний у регіоні грецький центр

У середу, 5 грудня о 14:00, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться урочиста церемонія відкриття єдиного на Луганщині грецького культурно-освітнього центру. Урочиста подія відбудеться в 239 аудиторії першого корпусу СНУ ім. В. Даля.

В урочистому заході візьмуть участь ректор СНУ ім. В. Даля Олександр Голубенко, Генеральний Консул Греції в Маріуполі Дімітріс Папандреу та директор грецького культурно-освітнього центру Іван Ягубов. У програмі відкриття – національний грецький танок, українське частування хлібом-сіллю та урочисте перерізання червоної стрічки.

Зазначимо, що це перший та єдиний грецький культурно-освітній центр у Луганську, який надасть можливість всім бажаючим вивчати мову та культуру Греції, що є спадкоємицею культури Стародавньої Греції, колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософі, основних принципів фізико-математичних наук.