У Далівському університеті відкриють навчальний бар

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройде відкриття-презентація лабораторії «Навчальний бар», яка представляє собою кімнату з барною стійкою і традиційними атрибутами для роботи за нею. Лабораторія призначена для практичного навчання студентів спеціальності «Готельне господарство». Відкриття відбудеться 31 березня о 12:00 в аудиторії 522 третього корпусу.

На презентації студенти третього курсу продемонструють свої навички з теми «Технологія приготування напоїв», яка проходить в рамках дисципліни «Технологія послуг харчування». Гостями-відвідувачами навчального бару будуть ректор університету, декани факультетів, завідувачі кафедрами. Їм буде надано меню напоїв, яке включає в себе десять найменувань. Половина з них – безалкогольні. Склад коктейлів і назви студенти розробили самостійно. Після того, як гості зроблять замовлення, студенти-бармени під час перегляду власних навчальних фільмів про історію виникнення бару і традиціях виноробства, виготовлять замовлені напої і подадуть на дегустацію гостям.

Підготувала Галина Щербак