У Далівському університеті відсвяткували Хелоуїн

На кафедрі англійської мови Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вперше відзначили найтаємничіше свято року – Хелоуїн.

Організаторами заходу виступили представники кафедри англійської мови Далівського університету – викладачі Лариса Чибіс, Людмила Мальоткіна та доцент Інна Форостюк. Студенти  Інституту економіки і фінансів, Інституту прикладної механіки і матеріалознавства та факультету електротехнічних систем  СНУ ім. В. Даля   підготували презентації про історію та традиції святкування Хелоуїна. Також вони представили декілька невеликих театралізованих вистав, в яких зобразили різні темні та злі сили. Окрім цього, студентка – «ворожка» за допомогою чарівної кулі пророкувала  учасникам свята майбутнє.

У другій частині святкування на далівців очікував конкурс на кращий святковий  гарбуз. За традицією, кожного року до Хелоуїна готують особливий атрибут – гарбуз, вирізаний у формі голови з «обличчям», а всередині  овочу встановлюють свічку. Таким чином, виходить «Світильник Джека» («Jack-o’-lantern»). П’ять гарбузів студентів СНУ ім. В. Даля отримали високі оцінки від журі конкурсу та посіли призові місця. Закінчилося свято в Далівському університеті переглядом художнього фільму англійською мовою.

Нагадаємо, що Хелоуїн   відзначається щорічно 31 жовтня, напередодні Дня всіх святих. У цей день люди вирізають «Світильник Джека»,  вбираються в карнавальні костюми темних сил та розігрують один одного.   Спочатку це свято відзначали лише в англомовних країнах, але в останні роки воно стало популярним майже по всьому світові.