У Далівському університеті відзначають професійне свято – День студента

Студенти Східноукраїнського національного університету відзначають День студента.

Це свято бере витоки зі Всесвітнього конгресу студентів, що відбувся в Празі 17 листопада 1946 року, в пам`ять чеських студентів-патріотів. З того часу в молоді різних країн є традиція відзначати своє «професійне свято». В Україні, до речі, святкують два «Дня студенти»: перший збігається з міжнародним і відзначається 17 листопада, а другий – Тетянин день, день великомучениці Татіани, святої покровительки всіх студентів і припадає на 25 січня. Це для студентів дуже зручно, адже перший День студента святкується напередодні сесії, а другий – по закінченні.

Студенти і викладачі кожного факультету готували до свята свою програму привітань. У стінах СНУ ім. В. Даля вже традиційно відзначають його веселими конкурсами, проведенням днів самоврядування на факультетах. Креативні та творчі студенти в цей день міряються силами у конкурсах стінгазет, а також представляють свої фотороботи на спеціалізованій виставці. Майбутні політики і громадські активісти на один день стануть деканами, завідуючими кафедрами та адміністрацією університету. Ті, хто своїм «коником» вважають пам`ять, уважність та розум – поміряються силами в олімпіадах і брейн-рингах. На факультеті масових комунікацій, наприклад, представлять студентський альманах, а філологічний факультет буде пригощати своїх гостей тістечками. Крім цього, на факультетах пройдуть круглі столи, присвячені Дню студента і проблемам сучасного студентства.

Фінальним акордом стане проведення святкового концерту і заключного етапу загальноуніверситетського конкурсу «Студент року – 2010», який відбудеться 18 листопада о 15:30 в актовій залі університету.

Підготувала: Тетяна Вауліна