У Далівському університеті впроваджується нова форма спілкування «студент-викладач»

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля використовуються нові технології спілкування зі студентами спеціальності «Психологія». Метод «Професорська година з психології» запропонувала завідуюча кафедрою психології доктор психологічних наук, професор Вікторія Третьяченко. За задумом Вікторії Віталіївни у холі відділення була встановлена спеціальна поштова скринька для записок з питаннями. Протягом тижня студенти всіх курсів анонімно ставили професору питання, що цікавили.

«Часто у студентів виникають питання, які вони з різних причин не хочуть задавати в аудиторії, – сказала завідуюча кафедрою психології доктор психологічних наук, професор Вікторія Третьяченко. – Гадаю, було б логічним з боку викладачів допомогти молоді у вирішенні їх проблем».

«Професорська година» відбулася в конференц-залі. Вступне слово професора Вікторії Третьяченко налагодило аудиторію на активну і творчу роботу.

На більшість питань відповіла сама Вікторія Вітальевна. Разом з тим, вона дала можливість всім учасникам учбового процесу – доцентам Вікторії Струніної, Сергію Гарькавцю, Олександру Левченко, Ользі Лосієвської та іншим викладачам кафедри – висловити свою точку зору на те або інше питання.

Як виявилося, в першу чергу сучасну студентську молодь хвилюють питання міжособових відносин, морально-психологічного клімату в колективі і естетичного розвитку, але особливий інтерес викликали питання, що стосуються прикладних аспектів психології.

«Очевидно, що подібна відверта розмова між викладачами і студентами назріла, – підсумувала завідуюча Євпаторійськім відділенням, кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Струніна. – Гадаю, було б чудово, щоб цей почин підтримали всі випускаючі кафедри нашого відділення».