У Далівському університеті вшановують пам’ять Бориса Грінченка

Круглий стіл за темою „Борис Грінченко – вартовий рідного слова” відбувся у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Його організатори – ректорат вузу і деканат філологічного факультету. „Відзначаючи 143-і роковини від дня народження нашого земляка, великого українського письменника Бориса Грінченка, ми віддаємо данину вдячності його громадянській позиції, творчій обдарованості. Адже його повісті, оповідання і вірші – це приклад для національно свідомої інтелігенції”, – підкреслила проректор з науково-педагогічної , виховної і соціальної роботи Г.Щедрова. З доповідями на круглому столі виступили викладачі та студенти напряму „Філологія”. Вони обговорювали наукову літературну та громадську діяльність, педагогічні ідеї у спадщині Б.Грінченка. „Головним для круглого столу стало те, що з’явилася ще одна можливість залучити студентів до активного й змістовного життя, створити умови для самореалізації і повернути Бориса Грінченка в історію культури українського народу назавжди”, – відзначила декан філологічного факультету Валентина Бадер. Зворушливо прозвучали вірші Бориса Грінченка у виконанні студентів-філологів.