У Далівському університеті визначено переможців щорічної універсіади

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підведені підсумки проведення універсіади серед факультетів в 2010-2011 навчальному році. Щорічну естафету завершили змагання з кросу.

Змагання в рамках універсіади проходили протягом усього навчального року. Далівці боролися за звання кращих у восьми видах спорту: баскетбол, настільний теніс, підтягування, шахи, крос, пауерліфтинг, гирьовий спорт і футбол. Крос бігли близько 300 студентів Далівського університету, чим і завершили універсіаду. За цим видом спорту факультет електротехнічних систем зайняв перше місце. Трохи поступившись лідерові, факультет математики та інформатики зайняв друге місце. Третє місце – у студентів факультета комп’ютерних наук і технологій.

Після закінчення проведення універсіади визначили переможця серед факультетів за кількістю виграних ігор за 2010-2011 навчальний рік. У результаті лідером названа збірна факультетів прикладної механіки і матеріалознавства та навчально-науковий інститут житлово-комунального господарства і будівництва. Друге місце посіла збірна факультету наноелектроніки та нанотехнологій і факультету транспортних систем і логістики. І третє місце зайняв юридичний факультет.

«Наше основне завдання, – говорить заступник голови спортивного клубу ВНУ ім. В. Даля Людмила Уварова. – Сформувати у студентів стійкі традиції здорового способу життя. Важливо й те, що в учасників спортивних змагань з’являються лідерські якості, витривалість та бажання перемогти. Викладацький склад кафедри фізичного виховання університету організовує навчальний процес таким чином, щоб була можливість розвинути здібності кожного студента». У планах викладацького складу кафедри – введення в універсіаду додаткового виду спорту, який буде орієнтований на жіночу половину учасників змагань.

З моменту заснування кафедра «Фізичного виховання» Далівського університету підтримує в студентах бажання займатися спортом. Очолює кафедру доктор біологічних наук, професор Валентин Ляпін. Навчально-тренувальна робота ведеться серед студентів IV курсів денної форми навчання всіх спеціальностей СНУ ім. В. Даля.

Підготувала Зоя Шаповалова