У Далівському університеті визначили імена найкращих студентів-машинознавців України

На базі кафедри машинознавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».

На урочистому відкритті олімпіади учасників інтелектуального змагання привітали представники Далівського університету: перший проректор доктор технічних наук, професор Михайло Смирний, директор Інституту прикладної механіки і матеріалознавства  доктор технічних наук, професор Володимир Соколов, заступник завідувача кафедрою машинознавства кандидат технічних наук, доцент Павло Філь та заступник голови оргкомітету, доктор технічних наук, професор кафедри машинознавства Світлана Сапронова.

За звання переможця боролися 62 представники студентської технічної еліти з 25 вищих навчальних закладів України. Традиційно їх було розподілено згідно з профілем ВНЗ за трьома групами: студенти технічних машинобудівних, технічних не машинобудівних   та аграрних вишів. Кожна з груп отримала пакет конкурсних завдань з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», значна частина яких була присвячена вирішенню теоретичних задач.

Дипломи І ступеню та звання переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади одержали студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Павло Збітнєв, Сумського державного університету Олександр Вощенко та Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Микола Сухомлінов. До речі, минулого року далівець Павло Збітнєв також став переможцем цієї олімпіади.

Дипломами  ІІ ступеню за рішенням журі були відзначені студенти Миколаївського національного аграрного університету Дмитро Кондря, Сумського державного університету Юрій Цибульніков та  Української академії друкарства Михайло Джус. Дипломи за треті місця отримали представники Української академії друкарства Андрій Кіт, Севастопольського національного технічного університету Євген Іванов, Львівського національного аграрного університету Михайло Лобатюк, Донбаської державної  машинобудівної академії Володимир Проць та Харківського національного технічного університету «ХПІ» Микола Лукієнко.

Нагадаємо, що згідно з Наказом МОН України №46 від 23 січня 2013 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році», Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля було обрано базовим вищим навчальним  закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».

Підготувала: Наталія Осичнюк