У Далівському університеті визначили імена юних знавців політології

У Східноукраїнському національному університети імені Володимира Даля відбулася ІІ регіональна олімпіада з дисциплін «Політологія» та «Міжнародні відносини», на яку були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів. У ній взяли участь 180 школярів з 30 навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації, технікумів та коледжів Луганської області.

Олімпіада складалася з двох етапів: у першому учасникам запропонували відповісти на тестові запитання, а в другому – вирішити логічні завдання. Переможцем стала учениця 11 класу Луганського навчально-виховного комплексу № 30 Ангеліна Саєнко,  друге місце розділили учениця 10 класу Слов’яносербської гімназії № 1 Катерина Зіньковська, учень 11 класу КЗ «Луганська спеціалізована школа № 8» Денис Григоров, учениця 11 класу КЗ «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 51» Альона Веленгурська, учениця 10 класу Слов’яносербської гімназії № 1 Марія Каламбет. Дипломи за третє місце отримали п’ять учасників олімпіади: учениця 10 класу КЗ «Луганська середня школа І-ІІІ ст. № 5» Анастасія Титаренко, учень 11 класу КЗ «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2» Тарас Діденко, учень 11 класу «Луганська спеціалізована школа № 1 імені  професора  Л. Лоповка» Максим Голіков, учень 11 класу КЗ «Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – колегіум № 36» Богдан Обойшев та учениця КЗ «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 48» Єлизавета Черних. Усі переможці та учасники отримали дипломи і подарунки.

«Ми раді, що найкращі школярі прагнуть вивчати такі престижні дисципліни, як «Політологія» та «Міжнародні відносини», – зауважила, вітаючи переможців, голова журі олімпіади, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля,  доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Української академії політичних наук Галина Щедрова. – Це свідчить про вашу зацікавленість у подальшому розвитку не тільки нашої держави, а й світового співтовариства. Цей досвід може бути корисним у виборі майбутньої професії та університету, в якому ви плануєте навчатися».