У Далівському університеті визначили кращу акторську трупу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов конкурс кращих студентських театральних мініатюр.

Цього року традиційний студентський театр естрадних мініатюр (СТЕМ) зібрав на сцені університету десять факультетів. Кожна група готувала інсценівку уривку літературного твору. Учасники підготувалися до конкурсу на професійному рівні: захоплювала жанрова різноманітність вистав, тонка режисерська робота, блискуча гра акторів.

І це все при тому, що групи, сформовані на факультетах, самостійно, без сторонньої професійної допомоги обирали репертуар, адаптували сценарій, підбирали акторів, костюми тощо. Крім авторських п’єс студенти представили і аматорські вистави, присвячені студентському життю та психологічним взаємовідношенням.

«Такі заходи, насамперед, несуть добро, яке у вищій школі ми зобов’язані виховувати, – підкреслила проректор з науково-педагогічної та соціальної роботи СНУ ім. В. Даля Галина Щедрова. – Всі виступи приголомшили як глядачів, так і журі своїм професіоналізмом та натхненною грою».

Гран-прі конкурсу отримала трупа філологічного факультету. Вони представили уривок з казки «О бедном Кощее замолвите слово», де в комедійній формі підняли питання укладання шлюбу у Стародавній Русі. Крім цього, окремо були визначені переможці у номінаціях за кращі ролі, режисуру тощо.