У Далівському університеті визначили кращих студентів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міжнародний день студента відзначили проведенням заключного туру яскравого конкурсу «Студент року – 2010». Підготовка до свята у Далівському університеті розпочалася завчасно. Студенти та викладачі кожного факультету готували свою, несхожу на інших програму святкування. На святковому тижні на факультетах пройшли концерти, конкурси, дискотеки.

За традицією головним заходом стало визначення кращих студентів. Фінал традиційного загальноуніверситетського конкурсу «Студент року» зібрав аншлаг у актовій залі. Зі святом студентів поздоровили заступник начальника управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Наталія Кришталь та перший проректор університету професор Михайло Смирний. На сцені гостей та учасників вітали народні ансамблі університету: бального танцю «Олімп і Я», народного танцю «Світоч», сучасної естрадної пісні «Світанок України». Подарував свій танець ансамбль спортивного танцю «Пульс» СНУ ім. В.Даля, керівник якого – краща танцюристка України, фіналістка телевізійного проекту «Танцюють всі» на телеканалі СТБ, лауреат хореографічних конкурсів у Туреччині Яна Дудник.

Переможці, а їх сімнадцять, усі різні – красуні, спортсмени, відмінники навчання, молоді науковці, творчі особистості. Кожен з них отримав почесне звання «Студент року – 2010» Далівського університету. На конкурсі було представлено вісім номінацій. У номінації «Якісна освіта» перемогли студент факультету систем автомобільних комунікацій Олексій Мозговий, студентка філологічного факультету Анна Тофтул та студент філософського факультету Дмитро Поляков. У номінації «Цілеспрямованість» перемогу здобули студент факультету прикладної механіки та матеріалознавства Роман Хачатуров та студент факультету інноваційної економіки та кібернетики Костянтин Кривошеєв.

У номінації «Наука ХХІ століття» перемогу отримали студентка факультету менеджменту Альона Канонова, студентка факультету фінансового управління Оксана Алекса, студент факультету логістики Сергій Ібрагімов та студентка факультету комп’ютерних наук Дар’я Шевцова. У номінації «Лідер студентського самоврядування» переміг лише один, але найяскравіший студент юридичного факультету – Олексій Кривоніс. У номінації «Профспілковий лідер» перемогла студентка факультету прикладної механіки та матеріалознавства Ольга Борискіна. У номінації «Різнобічність» здобули пермогу студент факультету масових комунікацій Максим Діптан та студентка факультету систем рейкових комунікацій Марія Мірошникова. У номінації «Яскрава особистість» перемогли студент факультету математики та інформатики Євген Якименко та студентка факультету природничих наук Вікторія Федорова. Студентка факультету управління економікою Аліна Кузовлєва перемогла в номінації «Творчість». Усі номінанти отримали дипломи, цінні подарунки та визнання широкого загалу далівців, що саме їхня зірка переможців конкурсу «Студент року» засяяла у визнаному європейському університеті в 2010 році.

Підготувала – Галина Щербак