У Далівському університеті визначили найкращих філософів та релігієзнавців

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство».

На творче змагання з теоретичної та практич­­ної підготовки до Далівського університету завітало 23 студенти спеціальності «Філософія», які представили більше 10 провідних вищих навчальних закладів Києва, Івано-Франківська, Донецька, Харкова, Одеси, Луганська та інших українських міст.

«Подивившись на вас, можна сказати, що в України є майбутнє, – звернулася до учасників олімпіади завідувач кафедрою світової філософії та естетики СНУ ім. В. Даля, доктор філософських наук, професор Вікторія Суханцева. – Ви ніколи не станете «шестірками», не будете під когось прогинатися чи слугувати жодній злочинницькій політичній силі. І в цьому є заслуга філософії. Кожний з вас буде займатися відтворенням культури, адже це основна та найвища задача філософії. Не важливо, де ви живете, – у Житомирі, Карпатах, Луганську чи  Криму – філософія не має кордонів».

Щоб отримати почесне звання переможця ІІ етапу олімпіади, студентам слід було виконати кілька усних та письмових завдань, показати високий рівень своїх знань та вміння відстоювати власну точку зору. За сумою всіх складових журі визначило по два призери з дисциплін «Філософія» та «Релігієзнавство», а ще  двох студентів відзначило спеціальною нагородою «Приз журі».

Найкращим знавцем філософії визнали студента КНУ ім. Т.Г. Шевченка Юрія Козика, друге місце посів студент ХНУ ім. В.Н.Каразіна Олександр Беша, а «Приз журі» отримала далівчанка Олександра Сущенко.

Перше місце з дисципліни «Релігієзнавство» виборов студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, «сріблом» відзначили студента ХНУ ім. В.Н.Каразіна Бориса Филоненка, а замкнула трійцю лідерів студентка Донецького національного технічного університету Ксенія Сидоренко.

Нагадаємо, що згідно з наказом №1324 МОНмолодьспорту України від 18.11.2011р.  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному  році»,   СНУ ім. В. Даля було обрано в якості  базового вищого навчального  закладу з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство».