Print

У Далівському університеті визначили найкращих студентів 2011 року

 

Міжнародний день студента у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відзначили проведенням на факультетах концертів та ігор. За традицією головним заходом стало визначення найкращих студентів у заключному турі щорічного загальноуніверситетського конкурсу «Студент року – 2011».

Підготовка до свята у Далівському університеті розпочалася завчасно. Студенти та викладачі кожного факультету готували свою, несхожу на інших програму святкування. Наприклад, філологічний факультет розважав веселими конкурсами з заохочувальними призами, а потім всі бажаючі отримали безкоштовно тістечка.

Фінал десятого, ювілейного конкурсу «Студент року» зібрав аншлаг у актовій залі університету. Зі святом студентів поздоровили заступник голови Луганської обласної ради Юрій Хунов, заступник начальника управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Наталія Кришталь, депутат Луганської міської ради Юрій Кірік.

«Студентські роки – це особливий стан душі й особливий стиль життя – ви молоді, у вас прекрасні знання, – передав привітання від голови Луганської обласної ради Валерія Голенко, голови Луганської обласної державної адміністрації Володимира Пристюка та депутатського корпусу заступник голови Луганської обласної ради Юрій Хунов. – Якщо ви знаходитесь у Далівському університеті – у вас особливий інтелект. І про це треба пам’ятати. Тому що ви – наше майбутнє, ви прийдете на зміну тим керівникам, які сьогодні намагаються зробити нашу область сильнішою. І саме ви зробите Луганщину ще ліпшою і кріпкою».

На сцені гостей та учасників вітали народні ансамблі університету: козачої пісні «Вольниця», народного танцю «Світоч», сучасної естрадної пісні «Світанок України». З запальними танцями виступив ансамбль сучасного спортивного танцю «Пульс» – чемпіон України та багаторазовий призер міжнародних змагань з фанк-аеробіки. Свій гарний настрій подарували глядачам вокальний ансамбль «Ехо» та хорова студія університету.

Цього року переможцями конкурсу було обрано дев’ятнадцять студентів у восьми номінаціях. Кожен з них отримав почесне звання «Студент року – 2011» Далівського університету. У номінації «Якісна освіта» перемогли студент п’ятого курсу юридичного факультету, волонтер Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь проти корупції» Іван Мілаєнко й студентка п’ятого курсу факультету менеджменту, член Луганського клубу знавців «Ерудит» Олександра Бандилко. Іван Мілаєнко веде активну наукову роботу та прагне стати справжнім юристом і захищати права людини на високому професійному рівні. Відмінниця навчання Олександра Бандилко перемогла у Всеукраїнській студентській олімпіаді з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, має дев’ять наукових праць, учасниця багатьох міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференціях з актуальних питань теорії і практики менеджменту.

У номінації «Молодий дослідник» перемогли три студенти. Студент п’ятого курсу факультету комп’ютерних наук і технологій Роман Мірошниченко спільно з науковцями кафедри розробляє енергозберігаючі технології на промисловому і міському транспорті в рамках програм розвитку рейкового транспорту країн Центральної і Східної Європи та державної програми «Розвиток рейкового рухомого складу соціального призначення та міського господарства». Він багаторазовий переможець конкурсів науково-дослідницької роботи серед студентів і молодих науковців. Студент п’ятого курсу факультету математики та інформатики Станіслав Степанченко займається дослідженням інформаційних технологій та їх практичного застосування в автоматизації робочих процесів, розроблює проекти модернізації програмного забезпечення залізничних станцій на промислових підприємствах. Студент п’ятого курсу факультету наноелектроніки та нанотехнологій Віктор Пуха спрямовує свою наукову діяльність на вдосконалення технічні показників автомобілів.

«Лідером студентського самоврядування» стала студентка четвертого курсу факультету електротехнічних систем Інна Нікітченко, яка спрямовує свою діяльність голови студентської ради факультету на взаємопорозуміння, товариство і пошану один до одного. А студентка третього курсу філософського факультету Наталія Тіхонова перемогла як «Кращий профспілковий активіст». Вона проявила себе чудовим організатором різноманітних заходів, серед яких благодійні акції, концерти. Наталія вже два роки поспіль перемагає в конкурсі «Кращий профспілковий активіст».

Перемогу в номінації «Цілеспрямованість» здобули навіть чотири студенти. Марія Ткаченко – студентка четвертого курсу філологічного факультету спеціальності «Переклад», член міжнародної молодіжної організації «Європейський молодіжний парламент». Вона досліджує проблеми освіти в Америці, за що отримала нагороду президента США за визначні досягнення в навчанні. Відмінниця навчання студентка п’ятого курсу факультету масових комунікацій Любов Сапаєва успішно вивчає ціннісні орієнтації студентської молоді в умовах глобалізації. Стипендіатка Президента України Дар’я Левчук – студентка п’ятого курсу філософського факультету, вона організатор і безпосередня учасниця різноманітних заходів, благодійної акції «Подаруй дітям щастя», багатьох інших молодіжних проектів. Студент міжнародного факультету Мохаммед Аль Модхвалі займається дослідженнями в галузі будівництва адміністративних багатоповерхових споруд.

У номінації «Різнобічність» перемогли три студентки. Юлія Дуднік – студентка п’ятого курсу факультету інноваційної економіки і кібернетики має високі досягнення в науково-дослідницькій та культурно-виховній студентській роботі. Студентка факультету природничих наук Катерина Абросімова багато часу приділяє дослідженню сучасних методів поліпшення якості питної води фізико-хімічними засобами. Наталія Фінько – капітан команди інтелектуального клубу «Ерудит» факультету фінансового управління поєднує наукову роботу з активною участю у громадському житті університету.

Переможцями у номінації «Яскрава особистість» також стали три студенти. Фіналістка конкурсу «Міс університету – 2011», студентка четвертого курсу факультету транспортних систем і логістики Юлія Гришина завдяки наполегливому прагненню до знань, має високі результати у навчанні та науково-дослідницькій роботі. Студентка четвертого курсу факультету прикладної механіки та матеріалознавства Катерина Гончарова має гарні організаторські здібності та високу громадську активність. Відмінниця навчання студентка п’ятого курсу спеціальності «Туризм» факультету управління економікою Вероніка Луговська має високі результати у студентський науковій роботі.

У заключній номінації «Спортивна гордість університету» безперечно переміг майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, член збірної команди України, багаторазовий переможець першості країни з пауерліфтингу серед юніорів, призер чемпіонатів України серед дорослих, чемпіон Європи і світу, рекордсмен у присіданні зі штангою, студент факультету систем рейкових комунікацій Дмитро Семененко.

Усі номінанти отримали дипломи та подарунки на згадку про те, що саме їхня зірка увійде в історію визнаного європейського університету як переможців конкурсу «Студент року-2011». А навесні найкращі далівці візьмуть участь у обласному турі «Студента року».

Підготувала: Наталія Вергуненко