У Далівському університеті визначили найкращих студентів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міжнародний день студента відзначили проведенням заключного туру яскравого конкурсу «Студент року – 2008». Підготовка до свята у Далівському університеті розпочалася завчасно. Студенти та викладачі кожного факультету готували свою, несхожу на інших програму святкування. Концерти, конкурси, дискотеки, поздоровлення – і це ще мала частка заготовлених сюрпризів. За традицією головним заходом стало визначення кращих студентів. Фінал традиційного загальноуніверситетського конкурсу «Студент року» зібрав аншлаг у актовій залі. На сцені виступали народні ансамблі університету: бального танцю «Олімп і Я», козачої пісні «Вольниця», народного танцю «Світоч», сучасної естрадної пісні «Світанок України». Подарувала свій танець художній керівник народного ансамблю спортивного танцю «Пульс» СНУ ім. В.Даля, краща танцюристка України, фіналістка телевізійного проекту «Танцюють всі» на телеканалі СТБ, лауреат хореографічних конкурсів у Туреччині Яна Дудник. Переможці, а їх шістнадцять, усі різні – красуні, спортсмени, відмінники навчання, молоді науковці, творчі особистості. Кожен з них отримав почесне звання «Студент року – 2008» Далівського університету. У номінації «Відмінник навчання» перемогли призерка Луганського регіонального етапу V Всеукраїнського конкурсу «Молодий економіст», лауреат Всеукраїнського форуму в Києві студентка економічного факультету Ірина Капустіна та призерка Всеукраїнської і Міжнародної студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» студентка факультету логістики Вікторія Коваленко. Перемогу в номінації «Студентська наука» здобули призер Всеукраїнської олімпіади з програмування та математики студент факультету математики та інформатики Антон Овчаренко, переможець XI Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні – 2008», доповідач на семінарі молодих учених з проблем сучасної фізики студент факультету природничих наук Євген Козій та призер X Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Графіка XXI сторіччя» студент електротехнічного факультету Олександр Сєчін. У номінації «Лідер» перемогла голова студради філософського факультету, активний організатор і учасник акцій «Милосердя», «Благоустрій» Інна Федорочіва. Перемогу в номінації «Цілеспрямованість» здобули волонтер Луганського обласного благодійного фонду «Підліток», кращий волонтер міста Луганська, студентка факультету масових комунікацій Людмила Петрухан та заступник голови студентської ради юридичного факультету Ольга Бекенштейн. У номінації «Різнобічність» перемогли тренер другого складу в збірній команді університету зі спортивної фанк-аеробіки, переможниця обласного конкурсу «Міс Аеробіка – 2007» студентка фінансового факультету Дар’я Літвінова та учасниця програми «Work and travel» студентка факультету менеджменту Катерина Чевичелова. Переможцями номінації «Активіст» стали голова студентської ради механічного факультету, краща студентка Луганської області 2007 року Дар’я Купріянова та студент факультету залізничного транспорту Олександр Ковтун. У номінації «Натхнення» перемогла учасниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Словаччині студентка філологічного факультету Тетяна Черноморцева. Переможниця номінації «Творчість» Альона Федечко – голова студентської ради факультету управління економікою входить до складу Вчених рад факультету і університету, активістка студентського самоврядування, а ще вона знаходить час для участі у народному ансамблі сучасної народної пісні університету «Світанок України». У номінації «Обдарованість» перемогли призерка Всеукраїнської наукової конференції молодих учених, член збірної команди університету з волейболу, студентка факультету автомобільного транспорту Оксана Бредіхіна та переможниця загальноуніверситетського конкурсу «Міс університет – 2008», неодноразова призерка багатьох регіональних змагань з баскетболу студентка факультету комп’ютерних наук Оксана Комашка. Усі номінанти отримали дипломи, цінні подарунки та визнання широкого загалу далівців, що саме їхня зірка переможців конкурсу «Студент року» засяяла у визнаному європейському університеті в 2008 році.