У Далівському університеті визначили найкращих знавців фізики

У Східноукраїнському національному університети імені Володимира Даля на базі кафедр фізики та прикладної фізики пройшов перший тур університетської предметної олімпіади з фізики.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету природничих наук та кафедри електромеханіки. Завдання подані до вирішення були у вигляді задач з фізики, які студенти мали вирішити в письмовій формі. Кожна задача оцінювалася певною кількістю балів, а за весь комплекс завдань можна було отримати 12 балів.

Найкращий рівень знань зі сфери фізики показав студент групи ММ-5А21 В.Завєркін, який набрав практично максимальну кількість балів, – 11,5. Друге та третє місця посіли студенти груп ПН-201 та ПН-101 В. Литвак та В. Свистула з результатами 11 та 10,5 балів відповідно. Ці студенти будуть представляти СНУ ім. В. Даля на Всеукраїнській олімпіаді з фізики серед ВНЗ III-IV рівня акредитації.

Підготувала: Ірина Лебедь