У Далівському університеті визначили найкращих знавців інформатики серед школярів

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech» серед учнів 8-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій та позашкільних закладів, членів комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» («ЛОМАНУМ»).

Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, «ЛОМАНУМ» за підтримки факультету комп’ютерних систем і технологій та кафедри системної інженерії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Інтелектуальні змагання проводилися з метою підтримки обдарованої молоді, вдосконалення допрофесійної підготовки учнівської молоді з основ інформатики та впровадження комп’ютерних технологій в навчальний процес.

У конкурсі взяли участь тринадцять команд з Луганська, Алчевська, Стаханова, Первомайська, Краснодону та міста Ровеньки, а також збірна команда очно-заочної школи «ЛОМАНУМ». Рівень знань та здібностей школярів у сфері інформатики та комп’ютерних технологій оцінювало компетентне журі на чолі з заступником декана факультету комп’ютерних систем і технологій Далівського університету кандидатом технічних наук, доцентом Олегом Лехцієром.

За результатами конкурсу перше місце в номінації «Офіс» посів учень стаханівської багатопрофільної гімназії №15 Дмитро Лазян, у номінації «Програмний продукт» – слухач очно-заочної школи КЗ «ЛОМАНУМ», учень КЗ «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 29» Олександр Погребенний. Найкращим в номінації «Web-дизайн» став учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 м. Молодогвардійська Микита Кратінов, а в номінації «Конструкторська ідея у напрямку інформаційних технологій» – представник стаханівської багатопрофільної гімназії № 15 Андрій Коноваленко. Переможці конкурсу «Infotech» візьмуть участь у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт» (м. Київ) та Всеукраїнському конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки (Тернопільська область).

За матеріалами http://www.mon.gov.ua