У Далівському університеті визначили найкрасивішу студентку

Загальноуніверситетський конкурс краси «Міс університету – 2008» пройшов у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. За звання “Міс університет” змагалися сімнадцять дівчат з шістнадцяти факультетів. Їм потрібно було пройти п’ять конкурсів: представлення спеціальності, дефіле у ділових костюмах, купальниках, вечірніх сукнях, конкурс талантів. Дівчата неперевершено виглядали на сцені – кожна з них зачарувала гостей та суддів своїм шармом. До складу журі увійшли викладачі університету та представники компаній-спонсорів. У конкурсах оцінювалися артистизм, талант, розум, ораторське мистецтво та, звісно, зовнішні дані конкурсанток. Титул «Міс університет – 2008» у ході запеклої боротьби отримала студентка філософського факультету Наталія Мартиненко. Вона навчається на другому курсі спеціальності «психологія». У конкурсі краси прийняла участь вперше. Ще в минулому році майже пройшла відбір, проте першокурсниць до участі у конкурсі не допускали. Цього року Наталя зачарувала серця суддів не тільки на факультеті, але й у загальноуніверситетському конкурсі. В усіх конкурсах вона показала відмінні результати. На конкурсі талантів заспівала та інсценувала пісню. До речі, Наталя займалася вокалом та має приємний голос. «Я з великою радістю буду представляти наш університет на обласних конкурсах або ж на конкурсі «Міс Україна», – розповіла Наталя. – Складності мене не лякають. Якщо чогось дуже захотіти та докласти максимум зусиль, то все вийде». «Віце-міс університету» стала студентка факультету масових комунікацій Дар’я Дринкіна. Титул «Другої віце-міс» та приз глядацьких симпатій отримала студентка факультету природничих наук Ольга Бугай. Всім конкурсанткам вручені дипломи про участь та цінні подарунки.