У Далівському університеті визначили найсильніших юнаків

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла традиційна першість серед факультетів з пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 75 юнаків. Вони змагалися в одинадцяти вагових категоріях. Завдання були стандартними: присідання зі штангою, жим штанги лежачи та тяга штанги. Для того, щоб принести команді перемогу, треба було виконати другий юнацький розряд. Переможців визначали за загальним заліком піднятих кілограмів. Перше місце посіла команда факультету рейкового транспорту, друге – збірна факультетів фінансового та економічного, третє – команда електротехнічного факультету. Окремо у номінаціях виділили наступних учасників: Ігор Маркін, В’ячеслав Кашпулін, Дмитро Семененко та інші. «Серед учасників багато сильних хлопців, що можуть представляти Луганщину на чемпіонаті України, – розповів головний тренер збірної СНУ ім. В. Даля з пауерліфтингу Сергій Галій. – Пауерліфтинг у нас стабільно популярний. Дуже приємно, що зараз багато охочих займатися цим видом спорту. Для занять пауерліфтингом потрібна не тільки фізична сила. Це наполеглива багаторічна праця».