У Далівському університеті визначили переможців Кубка ректора з баскетболу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся Кубок ректора з баскетболу серед викладачів і співробітників, присвячений 90-річчю заснування вишу.

У змаганнях взяли участь близько 30 осіб, які склалися в чотири команди: факультетів прикладної механіки й матеріалознавства, масових комунікацій, природничих наук і збірної транспортних факультетів (систем автомобільних комунікацій, систем рейкових комунікацій, логістики).

«Сьогодні ми відкриваємо перший Кубок ректора з баскетболу, – сказав на відкритті змагань завідувач кафедрою фізичного виховання професор Валентин Ляпін. – Вважаю, що викладачі й співробітники підтримають проведення цих змагань. Можливо, надалі в цій боротьбі будуть брати участь і жіночі команди».

У фінальній грі зустрілися команди факультетів масових комунікацій і прикладної механіки й матеріалознавства. У підсумках напруженої боротьби перемогла команда факультету масових комунікацій. Кубок ректора з баскетболу вручили деканові факультету Тетяні Мироновій. Почесне третє місце одержала збірня команда транспортних факультетів.