У Далівському університеті визначили шляхи реформування українського законодавства

На базі Інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства».

Організаторами конференції виступили кафедри правознавства та господарського права Інституту юриспруденції та міжнародного права, а також студентська юридична клініка «Pro bono». У науковому заході  взяли участь близько 80 студентів, аспірантів та молодих вчених зі Сходу та Півдня України. Вони представили свої доповіді на пленарному засіданні та в семи секціях – «Особливості реформування трудового права на сучасному етапі», «Проблеми розвитку конституційного та міжнародного права», «Цивільне право та цивільний процес: шляхи вирішення основних проблемних питань», «Проблеми розвитку сучасного права та економіки», «Перспективи подальшого розвитку сімейного законодавства в Україні», «Сучасне кримінальне право та процес у світлі набрання чинності нового Кримінального процесуального кодексу України», «Організація правової робот та забезпечення трудового процесу на підприємстві, в суді, органах внутрішніх справ та прокуратури».

«Головною особливістю цієї конференції  є широке за тематикою коло представлених наукових досліджень, – зазначила заступник директора Інституту юриспруденції та міжнародного права кандидат юридичних наук, доцент Галина Капліна. – Роботи учасників різнобічно розкривають актуальні питання багатьох галузей права, що є важливими для сучасного розвитку народного господарства».

Після обговорення доповідей на пленарному та секційних засіданнях організатори конференції відзначили дипломами найактивніших учасників та визначили переможців. Усі призові місця посіли студенти навчальних підрозділів Далівського університету. Диплом за перше місце отримала представниця Інституту юриспруденції та міжнародного права Ольга Головіна. Друге місце розділили студент Інституту юриспруденції та міжнародного права Станіслав Соболєв та студентка Інституту економіки і фінансів Світлана Стеганець. А диплом третього ступеню здобула представниця Інституту юриспруденції та міжнародного права Вікторія Гніденко.