У Далівському університеті визначилися кращі баскетболісти

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки змагань на першість університету з баскетболу, які проходять у рамках щорічної студентської спартакіади. За перше місце змагалися дванадцять команд з шістнадцяти факультетів. Перше місце посіла команда факультету масових комунікацій, друге – комп’ютерних технологій, третє – збірна команда фінансового та економічного факультетів. Запекла боротьба у фіналі розгорнулася між командами факультетів масових комунікацій та комп’ютерних технологій. Ім’я переможця стало відомо тільки після додаткових п’яти хвилин. Гра закінчилася з рахунком 66:62. «Ця перемога – велика праця всієї нашої команди, – розповів гравець команди факультету масових комунікацій Андрій Аношин. – Гра видалася дуже напруженою». «Усі команди мають високу підготовку, – зазначила суддя ігор Людмила Уварова. – Бажаючих грати дуже багато! Хлопці постійно самостійно тренуються. Багато і вболівальників».