У Далівському університеті закінчується прийом оригіналів документів від заочників

До 22 серпня включно абітурієнти, рекомендовані приймальною комісією Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до зарахування на заочну форму навчання та бажаючі навчатися у виші, мають подати до приймальної комісії оригінали документів. Після цього рейтинговий список майбутніх далівців-заочників буде корегуватися.

Як зазначив відповідальний секретар приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Володимир Сало, за весь період роботи приймальної комісії до Далівського університету подано 564 заяви на заочну форму навчання. Найбільш популярними  напрямами підготовки  серед заочників стали «Транспортні технології» (12 чоловік на одне місце за державним замовленням), «Менеджмент» (8 бажаючих на одне місце), «Психологія» (7 вступників на одне місце) та «Правознавство» (5 осіб на одне місце).

Нагадаємо, що згідно з правилами прийому, абітурієнти, яких рекомендовано до зарахування на місця державного замовлення, мають у встановлені строки особисто подати до приймальної комісії необхідний пакет оригіналів документів. З рейтинговим списком вступників можна ознайомитися на офіційному сайті інформаційної системи «Конкурс» (http://www.vstup.info/2012/i2012i21bz.html) та на інформаційних стендах у холі першого корпусу університету (кв. Молодіжний, 20а). Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, відбудеться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.