У Далівському університеті закінчилася «Студентська весна»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки щорічного огляду-конкурсу художньої самодіяльності факультетів «Студентська весна – 2008», присвяченій 88-річниці університету. Конкурс вже є доброю традицією Далівського університету. Він спрямований на подальший розвиток культурного потенціалу та творчих здібностей студентської молоді, виявлення та підтримку обдарованої та талановитої молоді, залучення студентів до художньо-естетичної діяльності, підвищення загальної культури студентів. Протягом двох місяців шістнадцять факультетів змагалися за перше місце. Учасників очікувало два тури: на факультеті та загальноуніверситетський. У конкурсі факультети представляли на розгляд журі індивідуальні та колективні види аматорського мистецтва. Оцінювалося художній зміст репертуару, виконавча майстерність, сценічна культура, художнє оформлення сцени, виступ ведучих тощо. Перше місце виборов факультет масових комунікацій, отримавши 102 бали. Факультет представив на розгляд журі та глядачів концерт «МК-TV». Учасники творчо підійшли до завдання: уривки телевізійних програм, які вони розробили та відзняли власноруч, поєднували з концертними номерами на сцені. Креативний підхід допомагає факультету вже не вперше перемагати на загальноуніверситетському конкурсі «Студвесна». Друге місце з відставанням у п’ять балів посів факультет рейкового транспорту. На один бал менше отримав філологічний факультет, набравши 96 балів.