У Далівському університеті закінчився прийом оригіналів документів на денну форму навчання

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершено прийом оригіналів необхідних документів на денну форму навчання. Згідно розділу 17 Умов прийому до вищих навчальних закладів України, особи, які в установлений строк, не подали до Приймальної комісії оригінали документів, утрачають право зарахування на навчання за держзамовленням, а також на навчання за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.

Сьогодні абітурієнти, які виявили бажання отримати спеціальну освіту на базі СНУ ім. В.Даля, мали останній день для надання оригіналів необхідних документів до приймальної комісії. Зарахування абітурієнтів на денну форму навчання проводиться згідно наданих до приймальної комісії в установлений Умовами прийому до вищих навчальних закладів України 5-ти денний строк, а саме з 01 серпня по 05 серпня 2011 року.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України про строки роботи приймальної комісії списки зарахованих на денну форму навчання у Далівському університеті оприлюднять 6 серпня поточного року. Вступники, які в установлений строк не подали до приймальної комісії оригінали документів, утрачають право зарахування на навчання за держзамовленням, а також на навчання за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.

Працівників приймальної комісії чекає «спекотна» доба, впродовж якої належить досконально опрацювати документацію, сформувати списки. «Можливість надавати до приймальної комісії копії документів не виключає імовірність того, що абітурієнт подає заяви до різних навчальних закладів і на декілька спеціальностей одночасно, – розказує відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. – У результаті підвести підсумки не представляється можливим до моменту зупинення перебігу документації. Тож відомості про кількість зарахованих на денну форму навчання можна очікувати лише завтра».

Також завершено прийом заяв та документів на заочну форму навчання для тих, хто має проходити творчі конкурси. Дещо інші строки для тих, хто повинен складати вступні випробування: вони мають подати документи до приймальної комісії університету до 13 серпня. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань – 18 серпня.

Підготувала Зоя Шаповалова