У Далівському університеті закінчився турнір зі софтболу

С 12 по 15 квітня на стадіоні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проходив ІV Міжнародний турнір зі софтболу на кубок Володимира Шигалевського. У фіналі турніру зустрілися дві команди – „Каліта” (Московська область) та „Ніка – Далівський університет”. З рахунком 8:3 „Ніка” уступила команді „Каліта” перше місце. Переможцями стали гості з Росії (тренери Федір Ріп`йов і Микола Мурав`йов, капітан Ксенія Мангусова). Друге місце отримала команда Далівського університету (тренери Артур Царенко та Василь Кісель, капітан Галина Носкова). Крім призових медалей кращі гравці команд отримали персональні нагороди. Галина Носкова „Найкращій корисний гравець”, „Найкращій пітчер” Ксенія Мангусова, „Найкращій бьющій” Олена Стручьова, „Приз за чесну гру” отримала Анжеліка Пономарьова. „Рівень гри був дуже високим, – зазначив тренер команди „Ніка – Далівський університет” Артур Царенко, – хоча для нас це більш підготовка до чемпіонату України, спартакіади України, Чемпіонату Європи та Кубку кубків, який пройде у Сан- Маріно. Хоча „Ніка”, як і в минулому році, завоювала друге місто, ця медаль дісталася набагато важче, бо команди, представлені на турнірі, були сильнішими за попередні змагання. ”