У Далівському університеті започатковано майстер-класи для майбутніх журналістів

В рамках проекту «Створення навчальної телестудії» на базі Східноукраїнського національного університету імені В. Даля за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні відбувся майстер-клас за участю провідних журналістів України і Луганщини. Були запрошені прес-секретар спікера Верховної Ради Володимира Литвина Ігор Сторожук та головний редактор творчо-виробничого об’єднання інформаційних програм обласної державної телерадіокомпанії Євген Соломін. Темою майстер-класу стала робота репортера та ведучого інформаційних програм. Під час зустрічі журналісти-практики розповідали волонтерам проекту про свій творчий шлях, нюанси роботи журналістів-інформаційників, про те, чим ця галузь журналістики відрізняється від інших: її переваги та недоліки. Студенти ж, в свою чергу, мали змогу задати інтересуючи їх питання, та отримати на них кваліфіковані відповіді.