У Далівському університеті зародилася нова традиція

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч ректора, професора Олександра Голубенко з випускниками кафедри журналістики, викладачами та студентами, які працюють у ЗМІ. Ця подія приурочена до Дня журналіста. Ректор привітав випускників минулих років і нинішніх студентів, які вже працюють у засобах масової інформації. У своєму виступі він відзначив: «У вас – особлива професія. Ви завжди на очах! От чому у керівництва університету, викладачів завжди є можливість порадіти вашим яскравим публікаціям, цікавим теле- і радіопередачам. Або – засмутитися, якщо ви переживаєте творчі невдачі. Повірте: причин для задоволення в нас набагато більше!» На зустрічі були присутні представники більшості ЗМІ Луганська, адже саме випускники Далівського університету поповнюють їх після закінчення навчання. Випускники у своїх виступах дякували керівництву університету та своїм колишніх викладачів за науку життя. Розповідали про досягнення та труднощі, які були на їхньому творчому шляху. Нинішні ж студенти, що працюють у ЗМІ, говорили про те, яке важливе розуміння та допомога викладачів під час суміщення ними навчання з роботою. Наставники ж, у свою чергу, давали слушні поради та ділилися зі студентами своїми думками про секрети професійного становлення журналіста. У ході зустрічі ректор Далівського університету запропонував створити літопис кафедри журналістики, тому що це є на багатьох кафедрах. «Склалася добра традиція відслідковувати життєві шляхи своїх випускників. Біографії кращих з них дбайливо зберігаються в університеті. А ось кафедра журналістики фактично не має свого літопису. А кому ж, як ні журналістам, показати приклад дбайливого ставлення до своєї історії, до доль своїх товаришів! Тому пропоную сьогодні обрати раду випускників спеціальності «журналістика», яка і займеться організацією великих і важливих справ по формуванню добрих традицій кафедри, стане зачинателем створення її літопису», – сказав професор Олександр Голубенко. Цю пропозицію підтримали всі присутні та одностайно обрали раду випускників, яка надалі буде організовувати подібні зустрічі щорічно.