У Далівському університеті завершується «Студентська весна»

«Студентська весна» – це щорічний огляд-конкурс вузівських колективів художньої самодіяльності, що проходить у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля протягом майже 2 місяців. «Цей фестиваль поєднує й без малого 13-тисячну багатонаціональну студентську братію Далівського університету. На підтвердження тому – заповнені вщент зали на концертах «Студентської весни»», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. «Студентська весна» – не просто фестиваль. Відкрився він конкурсом краси «Міс університет». Тут пройшли й запальні фольклорні свята. Звітні концерти професійних колективів університету, таких, як «Пульс», «Світоч», «Вольниця», і творчі змагання між факультетами. А оскільки все поставлене на дуже високий професійний рівень, то і оцінювало конкурсантів досить професійне журі. Конкурс почався в університеті після модульного контролю. Однак для студентів це був далеко не відпочинок. Тут вони теж здали відповідальний іспит про зроблену в позаурочний час роботу. За це також виставляються рейтингові оцінки, і тому всі прагнули отримати найвищий бал. Сьогодні на завершення фестивалю відбудеться гала-концерт переможців «Студентської весни – 2006». Зірки фестивалю порадують глядачів своїми яскравими талантами. Завершитися це шоу грандіозним феєрверком.