У Далівському університеті завершується вступна кампанія

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбивають перші підсумки вступної кампанії. 1459 людини зараховано на бюджетну форму навчання. Бажаючих бути студентами було значно більше: на денну форму навчання подали заяви 4486 абітурієнтів. У порівнянні з минулим роком збільшено обсяг державного замовлення на підготовку спеціалістів з вищою освітою. Прийом документів на контрактну та заочну форму навчання продовжується до 23 серпня. Цього року найбільші прохідні бали були на такі спеціальності, як економічна кібернетика (29,5) та будівництво (29); заочне відділення – педагогіка вищої школи (19,5), проектний менеджмент (18,5), екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування (17,5), адміністративний менеджмент (17,5). „Загалом, вступна кампанія пройшла добре – коментує ситуацію відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. – Головним показником цього є те, що кількість заяв на проведення апеляцій у порівнянні з минулим роком зменшилась у п’ять разів”. Конкурс в університеті загалом склав біля 2,76 людей на одне місце. Другий рік поспіль використовується система комп’ютерної обробки вступних тестів. Таким чином, повністю виключено людський фактор. Обдурити комп’ютер неможливо. „Наш університет дає студентам впевненість у майбутньому, – відзначив ректор університету, доктор технічних наук, професор Олександр Голубенко. – Ми маємо високий кадровий потенціал, потужну матеріально-технічну базу, фундаментальні наукові дослідження, – тобто всі умови для розвитку фахівця та різнобічної особистості”.