У Далівському університеті завершилися «Дні донора»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбивають підсумки акції «Дні донора». Традиційно два рази на рік Далівський університет разом з обласною станцією переливання крові проводить «Дні Донора». Цього року на заклик здати кров відгукнулися 230 далівців. В акції взяли участь студенти всіх шістнадцяти факультетів університету. «Ми виховуємо у студентів гуманістичне відношення до людей. Ми нікого не примушуємо до здачі крові, студенти самі відгукуються на заклик, – зазначила проректор з науково-педагогічної, соціальної та виховної роботи Галина Щедрова. – Здати кров – це шляхетна справа. Такий крок рятує людське життя». За активну участь у акції «День донора», виховання у студентів гуманного, співчутливого ставлення до людей та патріотизму Почесними грамотами нагороджено факультети комп’ютерних наук, логістики та механіки. Усі добровольці за здачу крові отримують вихідний на відновлення сил, грошове заохочення та пільги при отриманні путівки до санаторію-профілакторію СНУ ім. В. Даля.