У Далівському університеті змагалися знавці політології з усієї України

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» для всіх вищих навчальних закладів, де політологія не є спеціальністю. Вже другий рік поспіль СНУ ім. В.Даля згідно наказу Міністерства освіти та науки України проводить цю олімпіаду. Перший етап пройшов безпосередньо у вищих навчальних закладах. На другому етапі на базі Далівського університету взяли участь 57 учасників з 29 вищих навчальних закладів України. Були представлені всі частини України – Схід, Захід, Центр, Південь, Північ. В олімпіаді взяли участь студенти різних спеціальностей: соціологи, економісти, представники технічних напрямків підготовки тощо. Завдання містили тестові та логічні питання з політології. Роботи оцінювало журі, у складі якого були представники вищих навчальних закладів з різних куточків України. «Значно зріс рівень підготовки студентів за базовою дисципліною «політологія». Учасники впоралися з завданнями на високому та середньому рівнях. Це в першу чергу свідчить про те, що популяризація знань з політології знайшла відгук у молоді, – відзначила проректор з науково-педагогічної, соціальної та виховної роботи завідувач кафедри політології професор Галина Щедрова. – Зараз ми бачимо тенденцію того, що деякі учасники їдуть до нас вдруге, хочуть більших результатів. Один з призерів минулого року у цьогорічній олімпіаді також посів призове місце». На урочистому засіданні вченої ради, присвяченої 88-річниці з дня заснування Далівського університету, ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко вручив переможцям нагороди.