У Далівському университеті відбулася зустріч членів клубу «Інтелигент»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося засідання клубу «Интеллигент» який діє на базі Науково-дослідного Інституту духовного розвитку людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Мета роботи клубу – залучити молодь і громадськість до ідеалів українського народу, сформувати любов до людини, Батьківщині, готовність до створення духовно-моральних та естетичних цінностей.

Цього разу члени клубу вирішили звернутися до такої проблеми як патріотизм. Галина Шевченко, віце-президент клубу «Интеллигент», доктор педагогічних наук, професор, директор Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини, завідуюча кафедрою педагогіки сказала, що всім потрібно знати наш рідний край, тому запросила виступати Наталю Свірідову, доктора економічних наук, професора, завідуючу кафедрою туризму. Вона озвучила розробку студентів першого курсу – туристичний продукт «Луганщина туристична». Наталя Дмитрівна представила презентацію, в якій були показані фотографії міста Луганська та області: природні, рекреативні та промислові об’єкти. Члени клубу «Интеллигент» погодилися з тим, що туристам і просто гостям міста потрібно бачити і знати про визначні пам’ятки нашого краю.

На зустрічі так само був присутній поет, член клубу та голова Організації письменників України в Луганській області Андрій Медведенко. Він прочитав вірші власного твору «Девушка с веслом» (присвячено скульптурі Івана Шадра, яка до недавнього часу перебувала в парку ім. М. Горькова м. Луганськ) і «Женщина зацвела». До речі, Андрій Юхимович 22 лютого відзначає ювілей – 60-річчя. У зв’язку з цим йому було вручено Почесну грамоту Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини, як представнику інтелектуальної еліти Луганщини.

У другій частині зустрічі Тамара Шубейкіна представила свою книгу «Библейский цикл творения одухотворенной материи». У ній автором пропонується гіпотеза «Библейского цикла творения одухотворенной материи» живої речовини, що відкрилася після розшифровки першого розділу Старого Завіту Біблії Буття на основі нового спіралеподібного варіанту періодичного закону Д. І. Менделєєва. Новий варіант періодичного закону був складений автором у вигляді циклічної причинно-наслідкового моделі занурення протона Атома Водню в матерію Хаосу. Відповідно до такого варіанту всі наступні хімічні елементи народжуються циклічно послідовно з Первинного Атома Водню, як Атома Життя, який несе в собі Божественне Світло першоджерела.

«Запропонована гіпотеза дозволяє дати нове життя періодичному закону Д. І. Менделєєва і вважати його Єдиним Законом Творіння одухотвореної Матерії живої речовини. Духовно-наукове осмислення «библейского цикла творения» дозволяє розвинути абсолютно нову гіпотезу творіння нашої планети Земля і всього живого на неї згідно відкрився Закону Часу. Спіральний варіант періодичного закону Д. І. Менделєєва дозволяє вписати в нього історію еволюції цивілізації нашої планети, що розвивається відповідно до Закону Часу, і об’єктивно усвідомити історію розвитку кожної держави, в тому числі і Київської Русі», – розповіла докладніше Тамара Дмитрівна.

На основі відкритих знань «Библейского цикла творения», автором запропонована «методика» визначення «енерготипів» людей. Показаний «єдиний принцип» створення сімейних пар в житті громади.

Свій підхід Тамара Дмитрівна позначила, як новий шлях до розуміння процесів, що відбуваються в світі. До речі, за цю концепцію в Росії вона нагороджена Золотою медаллю за розробку в області ноосферної освіти і філософії ” Библейский цикл творения”. Галина Шевченко привітала Тамару Дмитрівну і підсумувала зустріч: «Давайте не будемо байдужими і зробимо так, щоб світ був кращим».

Підготувала: Альона Ізваріна