У далівців розпочалася зимова сесія

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочався міжсесійний модульний контроль. Він проводиться у рамках Болонського процесу, до якого Далівський університет вступив ще 2004 року. Згідно з ним протягом навчального року студенти здають 4 модульних контроля. Друга сесія, яка зараз у розпалі, для студентів денного відділення навчання закінчиться 27 січня, для студентів-заочників – 4 лютого. «Традиційно знання далівців денного відділення навчання на модульному контролі оцінюються за 12-бальною шкалою та за шкалою ECTS, – відзначив перший проректор СНУ ім. В. Даля професор Михайло Смирний. – З цього року і знання студентів-заочників будуть оцінюватися, як і на денній формі навчання. Це необхідна умова для отримання дипломів міжнародного класу». Протягом двох-трьох тижнів модульний контроль та екзамени здають 31 240 студентів, які навчаються за 54 напрямами. «Ми проводили соціологічне опитування серед студентів, щодо того, як вони ставляться до кредитно-модульної системи, – розповів професор Михайло Смирний. – Більше двох третин студентів схвалюють її. Це прогресивне явище. Адже далівці знають, наскільки ця система пристосована до європейських стандартів навчання. А тому вона відкриває перед студентами великі перспективи». Уже наступного тижня буде розглядатися хід другого модульного контролю, підводитимуться перші підсумки. А канікули у далівців розпочнуться з 28 січня.