Print

У День Святого Миколая далівці привітають вихованців центру «Відродження»

 

 Волонтери кафедри соціальної роботи Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 19 грудня о 11:00 год. відвідають вихованців Луганського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

За багаторічною традицією, у День Святого Миколая далівці приїжджають в Центр привітати дітей з обмеженими фізичними можливостями. У цьому році волонтери кафедри завітають у гості з цікавою театралізованої програмою і, звичайно, подарунками. На дітей чекають пісні, хороводи та цікаві розповіді.

Така робота дуже важлива у вирішенні проблеми соціальної реабілітації вихованців центру «Відродження». Луганська область посідає 4 – е місце з дитячої інвалідності в Україні. Проблеми дітей з обмеженими фізичними можливостями є першочерговими у соціальній роботі кафедри.

Нагадаємо, що Луганський обласний Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Відродження» є спеціалізованою установою для дітей з порушеннями психічного розвитку, центральної нервової системи, опорно-рухового апарату. У ньому проводиться комплексна реабілітація, що включає фізичну, психологічну, педагогічну допомогу, соціальну адаптацію, професійну орієнтацію дітей-інвалідів та медичний супровід на період всього курсу реабілітації. Вік вихованців Центру – діти до 12-ти років.

 Час та місце проведення: 19 грудня, 11:00 м. Луганськ, вул. Нахімова, 25а (р-н кафе-бару «Чорний кіт»)

 Координатор:

старший викладач кафедри соціальної роботи

Чумак Ніна Йосипівна м.т.: 050-25-44-985