У День захисту дітей Далівці пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті і танцювали ламбаду

В перерві між заняттями перед другим корпусом Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та увечері на площі біля пам’ятника Т. Шевченка студенти-далівці організували два флеш-моби, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей та антипропаганді наркотиків.

Біля другого корпусу студенти влаштували свято мильних бульбашок і дитячих малюнків на асфальті. Близько 50 студентів півгодини дивували перехожих і присутніх глядачів летючими на сонці бульбашками. На виконаних різнокольоровими крейдою малюнках студенти зобразили квіти, щасливих дітей, тварин тощо.

Другий – танцювальний флеш-моб у центрі міста організовано ініціативною групою на чолі з керівником шоу-балету «Гламур» Юлією Дегтярьовою. Учасники виконали танцювальні рухи під уривки сучасної музики і таких відомих всім дитячих пісень, як «Танець маленьких каченят» та «Від посмішки стане всім світліше». Закінчився флеш-моб «Ламбадою».