У Клубі молодої сім’ї Далівського університету підняли питання любові

Відбулася зустріч Клубу «Молодої сім’ї», який діє на базі Науково-дослідного інституту розвитку людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Тема засідання – «Створення сімейних пар з точки зору нової світоглядної парадигми, заснованої на періодичній системі Д.Мендєлєєва». В зустрічі взяли участь зацікавлені студенти різних спеціальностей.

«Любов – початок всіх починань у світі» – цими словами відкрила засідання клубу завідувач лабораторією «Духовні основи феномену людини» Тамара Шубейкіна. В ході бесіди Тамара Дмитрівна розповіла про створений нею на основі порядкових номерів спіралевидний варіант таблиці Мендєлєєва, який доводить, що всі елементи створені з атому водню. Саме ця таблиця стала основою для опису особливостей трьох енергетичних типів людей з точки зору Триєдності Всього Сутнього. В ході бесіди також підняли питання утворення пар як духовно-матеріального об’єкту Всесвіту, здатного продовжувати рід відповідно до законів еволюції свідомості.

«Головна мета у створенні подружніх пар – гармонізація в суспільстві, на планеті й Всесвіті в цілому, – підкреслила Тамара Шубейкіна. – Кожна людина повинна активно функціонувати в енергіях Землі, сонячної системи, всесвіту, а не споглядати світ з боку, тому що в протилежному випадку, така людина опиниться на «задвірках» еволюційного процесу».

Підготувала Галина Щербак