У Луганській області відкривається інноваційний освітній проект «ЛАБІРИНТіУМ»

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує учнів 10-11 класів на Науково-практичний освітній проект “ЛАБІРИНТіУМ”. Проект запропонований вперше і розроблений спільно з Департаментом освіти Луганської обласної державної адміністрації та Громадською організацією «Фундація «Простір».
Метою заходу є практична підготовка учнів старших класів, їхня професійна орієнтованість, популярізація сучасних наукових досягнень у молодіжному середовищі. Як вважають організатори, «ЛАБІРИНТіУМ» дозволить учасникам з легкістю увійти у світ наукових досліджень, а потім, набувши практики власної самореалізації, обрати шлях до власного майбутнього успіху.
Проект передбачає організацію й проходження на базі СНУ ім. В. Даля учнями старших класів освітньої виробничої практики загальною тривалістю 30 годин (1 кредит ЄКТС) протягом 2015-2016 року. Учасники мають можливість пройти програму як за очною, так і за дистанційною формою.
Слід зазначити, що кількість учасників цього освітнього проекту не обмежена і навчання проходитиме безкоштовно. За результатами закінчення проекту учасники не тільки отримають впевненість у правильному виборі свого майбутнього, а ще й сертифікат СНУ ім. В.Даля про успішне виконання програми Науково-практичного освітнього проекту «ЛАБІРІНТіУМ» із зазначенням кількості здобутих кредитів ЄКТС. Під час подальшого навчання в університеті можливий трансфер кредитів.
Реалізація проекту походитиме за декількома етапами. До 22 листопада відбудеться on-line реєстрація учасників за адресою: http://tinyurl.com/labirintium. 28 листопада за дві години учасники ознайомляться з програмою проекту «ЛАБІРИНТіУМ» на Науково-практичному тренінгу «Пошук власного шляху успіху: освіта упродовж життя».
Протягом грудня щосуботи відбудуться спеціалізовані практичні тренінги за напрямами підготовки «Обирай та перемагай». З січня по лютий 2016 року учасникам пропонується онлайн робота в секціях за напрямками, які оберуть самі школярі. Вона пройде з сертифікованими тренерами за освітньо-професійними програмами в системі дистанційного навчання Moodle (модульному об’єктно-орієнтованому динамічному навчальному середовищі стандарту SCORM).
Навесні плануються тренінги та участь в організації і проведенні Наукових пікніків за напрямами підготовки. 28 травня відбудуться урочисті збори з вручення сертифікатів та нагородження учасників Проекту.
Для довідок звертатися на телефон гарячої лінії проекту: +38(098)289-84-99, +38(095)618-98-89, +38(093)834-25-43 – Юлія Сергіївна