У Львові спортивні акробати з Далівського університету вибороли золоті медалі

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Чистяков завоював дві золоті та одну срібну медалі на Чемпіонаті України зі спортивної акробатики. Змагання проходили в місті Львів. В номінації „змішані пари” виступили студент другого курсу факультету природничих наук Олександр Чистяков та його партнерка школярка Ганна Речкова. Спортсмени змагалися у трьох напрямах: многоборство – комбіновані вправи з балансування та елементів з відривом, статика – балансування, стойки на руках та вальтиш – сальто, різноманітні прижки. „На жаль, ми не вибороли усіх трьох золотих медалей, як на минулому Чемпіонаті України, – сказав Олександр Чистяков, – бо я виступав з травмою і це відбилося на оцінках. Але ми обов’язково ще не раз візьмемо усе золото! Вже 12 травня ми їдемо на Всеукраїнську універсіаду.”