У неділю відзначається День працівника освіти України

Сьогодні в Україні всі педагоги, вчителі приймають поздоровлення з Днем працівника освіти. Це професійне Міжнародне свято було засноване ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні воно відзначається згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 в першу неділю жовтня.

Днем учителя – так ще називають це свято. Бо вчительство – це і мистецтво, і праця, і дуже часто – самопожертва. Саме вчитель, педагог, викладач, вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності.

Цього дня своє професійне свято відзначають викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. На сьогодні університет готує фахівців по 54 напрямам і 130 спеціальностями. Студентський контингент налічує близько 35 тисяч студентів.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці: 170 професорів, докторів наук, 700 доцентів, кандидатів наук, 35 заслужених діячів освіти, науки і техніки та 85 відмінників освіти України. Постійно підвищуються якісні показники професорсько-викладацького складу.

На плечах викладачів лежить відповідальність за навчальний процес студентської молоді одного з провідних навчальних закладів Луганську – СНУ ім.. В. Даля. Від їх зусиль, знань та вмінь залежить формування інтелектуальної еліти нового покоління українців і майбутнє нашої держави!

Кожного дня викладачі Далівського університету самовідданню передають своїм вихованцям свої знання та майстерність.

З професійним святом, дорогі викладачі!!!