У професійне свято далівців пригощали тістечками

У рамках святкування Міжнародного дня студента на філологічному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели конкурси та пригостили всіх бажаючих безкоштовними солодощами.

Щоб отримати звання переможця, студентам треба було показати себе спритними, веселими та сміливими. Організатори – Студентська рада філологічного  факультету СНУ ім. В. Даля – підготувала для далівців декілька цікавих конкурсів. Студенти змагалися у танцях із затиснутими між колінами пляшками, малювали з зав’язаними очима коня, парами  танцювали на газетах, а учасники-хлопці вражали присутніх оригінальністю компліментів, які вони присвячували собі, дивлячись у люстерка. Переможець кожного конкурсу отримав приз та гучні оплески глядачів.

Нагадаємо, що Міжнародний день студента відзначається щорічно 17 листопада.  Вперше урочистості з цього приводу провели  в 1941 році в Лондоні  члени Міжнародної Ради Студентів на честь чехословацьких студентів-героїв руху Опору, що боролися з фашистськими окупантами в роки Другої світової війни. В Україні 17 листопада офіційно визнано Днем студента з 1999 року.